DOMINACJA „CZWÓRKI” W BARCINIE
23.05.2019 SP4 Nakło n.Not. 544
grafika

Dnia 18 maja 2019r. w Barcinie odbyły się zawody pn. Grand Prix 3 Basenów, w których udział wzięły kluby pływackie z Mogilna, Barcina i Nakła.

Sobotnie wyścigi odbyły się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach 4 x 50m w stylu dowolnym.  Dobra postawa naszych 40 zawodników i przygotowanie do zawodów zaowocowało zdobyciem 43 medali. Zawodnicy UKS czwórka zdominowali sobotnie zawody, pokazując tym samym, iż są dobrze przygotowani. Tego dnia byliśmy świadkami wielu rekordów życiowych. Równie dobrze spisały się nasze sztafety mix zdobywając pierwsze miejsca w kategorii 2006 i młodsi oraz 2005 i starsi

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów rodziców, instruktorów i trenerów pływania.

Ostatnie stracie Grand Prix odbędzie się w Mogilnie. Do tego czasu Naszych podopiecznych czekają jeszcze bardzo trudne ale zarazem ważne sprawdziany. Przed Nami zawody w Bydgoszczy ( rocznik 2009 - 2007), w Gorzowie ( rocznik 2006) oraz Mistrzostwa Polski w Olsztynie ( rocznik 2005). Emocji nie zabraknie, gdyż kilku naszych zawodników będzie walczyło o najwyższe miejsca w klasyfikacji punktowej kategorii wiekowych. Na nich czekają ciekawe nagrody.

Wyniki znajdują się na stronie internetowej klubu.

 

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane