Klasa IIb poznaje pracę listonosza
21.12.2018 SP4 Nakło n.Not. 197

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 wraz z Radą Rodziców wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego projektu pt. „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii jest podkreślenie wagi w kultywowaniu tradycji pisania kartek świątecznych. Fundacja Dbam o Mój Zasięg pozyskała fundusze na stworzenie i wydrukowanie kolorowych kartek świątecznych, które zostały dostarczone do wszystkich placówek biorących udział w projekcie. W naszej szkole w ramach tematów edukacyjnych poświęconych zawodom, uczniowie klasy II B wraz z wychowawczynią p. Natalią Michalską udali się do urzędu pocztowego w Nakle nad Notecią w celu wysłania otrzymanych kartek świątecznych. Wszystkie dzieci z wielkim entuzjazmem napisały życzenia świąteczne i wysłały kartki do swoich bliskich. Dodatkowo dowiedziały się mnóstwo ciekawych rzeczy o pracy listonosza.

Materiał: Natalia Michalska