Dominik Szcześniak w składzie kadry narodowej juniorów
19.09.2018 SP4 Nakło n.Not. 489

Miło nam poinformować, że Wydział Szkolenia Polskiego Związku Pływackiego powołał naszego zawodnika Dominika Szcześniaka do Kadry Narodowej Juniorów.

Dominik Szcześniak – zawodnik UKS Krzywousty, jest uczniem klasy VII Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w Nakle i realizuje program klasy pływackiej. Osiągnięcia sportowe naszego zawodnika widoczne były już w ubiegłym roku, w którym został powołany jako rezerwowy do Kadry Wojewódzkiej. Miejsce w drugiej szóstce było tylko motorem dla młodego pływaka do jeszcze większej determinacji i przełamywania kolejnych możliwości własnego organizmu.

Ciężka praca została zauważona przez Polski Związek Pływacki i do 15 sierpnia 2019 roku nasz reprezentant będzie objęty szkoleniem centralnym.  Jest to największe sportowe osiągnięcie w dotychczasowej historii nakielskiego pływania. Dominik jest pierwszym zawodnikiem, który wszedł do grona najlepszych Juniorów w kraju. Trenerem Dominika jest Marcin Kuliński.

Gratulujemy sportowych osiągnięć i trzymamy mocno kciuki za dalszy sportowy rozwój młodego pływaka.

Team Krzywousty