Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie II b
14.09.2018 SP4 Nakło n.Not. 422

Dzień Kropki to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Jest to święto, które w szkole skupia wszystkich uczniów danej klasy wokół „kropkowego” zadania. W II B uczniowie założyli ubrania w kropki, pomalowali twarze i nastawili się na świetną zabawę. Podczas lekcji uczniowie wysłuchali historii dziewczynki z książeczki „The Dot” Petera H. Reynoldsa oraz rozmawiali na temat wiary we własne możliwości. Chętni rysowali swój talent w dużej kropce oraz przekonali się na własnej skórze, że kolorowa kropka może być początkiem niesamowitej historii.

Tego dnia w naszej klasie nikt nie był „w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani” a kropką nad „i” stały się pyszne pączki, za które serdecznie dziękujemy!

N.Michalska