Klasa III b na Ranczu u Amadeusza
16.06.2018 SP4 Nakło n.Not. 747

15 czerwca 2018r. uczniowie klasy III b wraz z rodzicami, organizatorami, spotkali się na Ranczu u Amadeusza. Na spotkanie to zaproszona została również wychowawczyni klasy, p. A.Musielska.

Uczestnicy, mali i dorośli, wzięli udział w wielu zabawach, które nie tylko były wesołe, ale również uczyły współpracy ze sobą. Były to m.in.: kręciołek, narty indiańskie, łapanie węży, przeciąganie liny i wiele innych zabaw. Można było też nauczyć się chodzenia na szczudłach, postrzelać z łuku,...

Rodzice uczniów nie zapomnieli o słodkim poczęstunku i napojach, a także o pieczonych przy ognisku kiełbaskach.

Szczególne podziękowania dla organizatorów spotkania, a także dla wszystkich rodziców klasy III b za trzyletnią owocną współpracę.

A.Musielska