Dzień Babci i Dziadka
11.02.2018 SP4 Nakło n.Not. 1498
grafika
Powiązane galerie:

2 lutego 2018 roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na ten dzień dzieci zaprosiły do przedszkola swoje ukochane babcie i dziadków. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni przygotowały dla nich humorystyczny program artystyczny, recytowały wiersze płynące z małych serduszek, śpiewały piosenki, a także zaprezentowały układ taneczny. Mali artyści wręczyli swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki, zaprosili do wspólnego tańca. Kontynuując akcję pt. "Cała Polska czyta dzieciom" jedna z babć przeczytała przedszkolakom wybraną przez nie bajkę. Każdy przedszkolak opowiedział o swojej babci, dziadku, wykonał z nimi powierzone zadanie. Dzieci miały również okazję poznać specyfikę pracy babci Idalki. Dowiedziały się jak ważna jest higiena jamy ustnej. 

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, wzruszeń, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są przedszkolne spotkania oraz wspólnie spędzone chwile z wnuczętami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci zaprosiły swoich najbliższych do pamiątkowego zdjęcia. 

 

Małgorzata Skorupa

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane