Spotkanie wigilijne w przedszkolu
27.12.2017 SP4 Nakło n.Not. 830

„Jest taki dzień

bardzo ciepły, choć grudniowy…”

Świąteczny nastrój zawitał w piątkowy poranek, tj. 22 grudnia 2017 roku również do naszego przedszkola.

Przedszkolną Wigilię rozpoczęliśmy od odczytania fragmentu Nowego Testamentu, dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Następnie z udziałem zaproszonych gości odbyła się Bożonarodzeniowa uroczystość.

Wychowawczyni przywitała wszystkich zgromadzonych, złożyła życzenia świąteczne, zaprosiła na wspólne kolędowanie. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawcy przedstawiły przygotowany program muzyczny.

Występ naszych młodych artystów skłonił do refleksji, a także przeniósł w magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, napełnił radością.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia było wręczenie paczek przez gwiazdora wszystkim przybyłym dzieciom.

materiał: M.Skorupa