II a i III b na Święcie Łąk w Minikowie
06.06.2018 SP4 Nakło n.Not. 624

SP 4

5 czerwca 2018r. uczniowie klasy II a oraz III b wzięli udział w Święcie Łąk zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa  w Minikowie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach z różnych dziedzin: ornitologii, botaniki, łąkarstwa, flory i fauny naszych łąk,... Poznały także działania myśliwych w służbie przyrody. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz instytucje działające na rzecz racjonalnego korzystania ze środowiska i zasobów naturalnych.

Uczniowie wyjeżdżali z Minikowa zadowoleni i wyposażeni w dodatkową wiedzę oraz pomoce naukowe w postaci przyrodniczego pakietu edukacyjnego.

Nauka poprzez zabawę i doswiadczenia z pewnością zostanie dłużej w pamięci uczniów.