Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych
10.09.2017 SP4 Nakło n.Not. 539

Dnia 4 września 2017r. o godz. 9.30 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr4.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, zgromadzonych na forum szkoły uczniów, rodziców i grono pedagogiczne powitał dyr.T.rompalski. Zebrani poinformowani zostali m.in. o zmianach związanych z reformą szkolnictwa.Podano również nazwiska wychowawców klas oraz sale, w których będą uczyli się uczniowie.

Po uroczystej akademii uczniowie klas II i III udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, a na forum szkoły dokonano podziału dzieci na poszczególne oddziały przedszkolne i klasy pierwsze. Na koniec przystąpiono do ślubowania oraz pasowania uczniów klas pierwszych.

Uroczystość poprowadziła p.Ł Wachowiak.