Program Zdrowe - Nietrudne
20.06.2017 SP4 Nakło n.Not. 481

Uczniowie klas IIa, IIe, IIf wraz ze swoimi wychowawczyniami realizowali program „Zdrowe - nietrudne” firmy KUPIEC, który miał na celu promowanie zdrowej żywności i zdrowego tryby życia. Dzieci brały udział w zajęciach, które zachęcały do zmieniania swoich nawyków żywieniowych. Dzięki poznanej piramidzie żywienia dostrzegły znaczenie zdrowych posiłków w naszym jadłospisie. Miały możliwość poznać i posmakować produkty, których wcześniej nie znały. W ramach realizowanego programu klasy otrzymały od organizatorów zdrowe przekąski dla wszystkich dzieci, karty pracy do samodzielnego wykonania oraz kolorowe książeczki ze zdrowymi przepisami kulinarnymi. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli możliwość wziąć udział w konkursie rodzinnym, w którym główną nagrodą była wycieczka do Energylandii.

Wszystkich zaineteresowanych programem zachęcamy do zapoznania się z niżej podanym linkiem:

#zdrowenietrudne wraz z linkiem do strony: www.zdrowenietrudne.pl