Zwycięstwo na festynie ekologicznym w ZSP nr3
15.06.2017 SP4 Nakło n.Not. 734

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle zaprosił szkoły do udziału w GMINNYM MIĘDZYSZKOLNYM FESTYNIE EKOLOGICZNYM „Wiedzą dzieci, gdzie jest miejsce śmieci”. Grupa uczniów z naszej szkoły stawiła się gotowa do rywalizacji w czwartek 8 czerwca 2017r. na boisku „Trójki”. SP 4 reprezentowali uczniowie: Zuzanna Dróbka, Zuzanna Krysztof, Zuzanna Tadych i Jeremiasz Nowacki z klasy 3d oraz uczennice klasy 6 c: Katarzyna Świerczyńska i Julia Skilska wraz z opiekunem p. Katarzyną Kuligowską. Młodsi uczniowie zaprezentowali na scenie „Trójki” przygotowane wcześniej stroje i instrumenty ekologiczne oraz zaśpiewali piosenkę, brali też udział w zabawach ekologicznych. Natomiast starsze uczennice wykazały się wiedzą z zakresu ekologii i ochrony środowiska podczas quizu dla klas 6. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy jako szkoła 1 miejsce, a zaraz po nas gospodarze. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak godnie reprezentowali szkołę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J.Smorawinska