Dzień Mamy w klasie IIc
11.06.2017 SP4 Nakło n.Not. 761

Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy IIc zaprosili do szkoły swoje mamy,  aby jeszcze bardziej okazać im miłość i szacunek. Dnia 8.06.2017r. odbyła się uroczystość, podczas której dzieci przedstawiły program artystyczny oraz wręczyły mamom piękne laurki z życzeniami, a także drobne upominki – samodzielnie wykonane mydełka. Na przybyłych gości czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku oraz … konkursów. Mamy odnajdywały swoje portrety wykonane przez dzieci, z zawiązanymi oczami rozpoznawały po dotyku swoje pociechy. Miały też okazję rywalizować w konkurencjach sportowych  m.in. skakać na skakance, strzelać piłką do bramki, rzucać woreczkiem do celu, kręcić hula – hopem.

Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich dzieci, a także dużo uśmiechu i radości sprawiły im konkursy. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

wych. klasy IIc Maria Wegner