Wyniki konkursu ortograficznego kl.IV-VI
06.06.2017 SP4 Nakło n.Not. 827
grafika

WYNIKI   KONKURSU  ORTOGRAFICZNEGO KL. IV – VI  SP4  W  NAKLE

z dnia 31. 05. 2017 r.

 

KLASY IV

KL. IV A

  1. Górniak Wiktoria  2bł./56 możliwych 98% poprawnych odpowiedzi I MIEJSCE
  2. Skubiszewski Filip  6bł./56 , 94%  WYRÓŻNIENIE
  3. Markuszewski Aleksander 7bł./56
  4. Nowicka Iga 10 bł./56

KL. IVB

  1. Kuliberda Marta 4bł./56 , 96% poprawnych odpowiedzi II MIEJSCE
  2. Grudzka Amelia 4bł/56  , 96% II MIEJSCE
  3. Czernikowska Amelia 5 bł./56, 95% III MIEJSCE
  4. Senkowska Zuzanna 5 bł. /56 III MIEJSCE
  5. Januszewska Maria 6bł./56, 94% WYRÓŻNIENIE
  6. Jakś Marcelina 9bł./56
  7. Siewkowska Iga 9bł./56
  8. Gajewska Olga 12bł./56
  9. Adamczyk Julia 15bł./56

KL. IVC

  1. Przytarski Jan 8 bł. /56
  2. Młynarczyk Jakub 15 bł./56
  3. Jaroch Kacper 16 bł./56
  4. Gordon Miłosz 17 bł./56
  5. Soboń Wiktor 18 bł./56

 

 

KLASY V

KL. VA

  1. Suchomska Zofia 6 bł./68 , 91% poprawnych odpowiedzi WYRÓŻNIENIE
  2. Bonin Gracjan 8 bł. 88%
  3. Bzdawka Lena 10 bł. 85%
  4. Megger Inga 12 bł. 82%
  5. Siekierka Kajetan 16 bł. 76%
  6. Serwus Amelia 18 bł. 74%

 

KL. VB

  1. Tydda Agata 1bł./68, 99% poprawnych odpowiedzi I MIEJSCE
  2. Wyżykowska Amelia 10bł./68, 85%
  3. Bruski Marcel 12 bł./68, 82%
  4. Pawlak Justyna 12 bł./68 ,82%
  5. Budnik Julia 12 bł./68 , 82%
  6. Plewa Agata 12 bł./68 ,82%
  7. Wawrzyniak Zuzanna 14 bł./68 , 79%
  8. Mizera Weronika 16 bł./68 , 76%
  9. Wierzewska Weronika 17 bł./68, 75%
  10. Baran Marta 28 bł./ 68 ,

 

KL.VC

  1. Kozłowski Hubert 16 bł./68, 76%
  2. Leśniewski Krzysztof  25 bł.68, 63%

 

KLASY VI

 

KL. VIA

1.Wróblewicz Oliwia 6 bł./68,  91% WYRÓŻNIENIE

2. Stachowski Krzysztof 7 bł. 90% WYRÓŻNIENIE

3. Niedźwiecka Angelika 7 bł. 90% WYRÓŻNIENIE

4.Kozłowska Laura 8 bł .88%

5. Pierzyńska Weronika 8 bł. 88%

6. Ratajczak Oliwia 9 bł. 87%

7. Nowak Amelia 9 bł.  87%

  1. Buława Natalia 10 bł. 85%
  2. Totoń Grzegorz 11 bł. 81 %
  3. Kowalska Aleksandra 12 bł. 82%
  4. Hibner Ksawera 13 bł. 81%
  5. Musiał Aleksandra 15 bł. 78%
  6. Borkowska Martyna 16 bł. 76%
  7. Walczak Olaf  26 bł. 62%

 

 

 

KL. VIB

  1. Samolik Julia 1 bł./ 68 możliwych, 99% poprawnych odpowiedzi I MIEJSCE
  2. Ziomek Iga 3 bł./ 68, 97% II MIEJSCE
  3. Arndt Kaja 5 bł./68, 95% WYRÓŻNIENIE
  4. Słowik Karolina 7 bł./68
  5. Senkowska Agata  9 bł./68
  6. Sęk Aleksandra 13.bł /68
  7. Bembnista Karolina 14 bł. /68
  8. Bojewska Martyna 14 bł. /68

 

KL.VIC

  1. Świerczyńska Katarzyna 3 bł.  96% poprawnych odpowiedzi II MIEJSCE
  2. Żołądkiewicz Daniel 4 bł. 94% III MIEJSCE
  3. Skilska Julia 8 bł. 88%
  4. Walus Julia 8 bł. 88%
  5. Sztyma Julia 9 bł. 87%
  6. Kruczkowska Ewa 11 bł. 84%
  7. Czarnikowska Julia 12 bł. 82%
  8. Kaczmarek Filip 13 bł. 81%
  9. Sell Krzysztof 13 bł. 81%
  10. Belter Martyna 15 bł. 78%
  11. Główczewski Wojciech 20 bł. 70%

 

 

GRATULUJEMY!                 

 

Jury konkursu: Lucyna Wojciechowska

                         Beata Pytlarczyk – Gaca

                         Barbara Odya

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane