II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Angielskim
31.05.2017 SP4 Nakło n.Not. 666

24 maja 2017r. odbył się w naszej szkole II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Angielskim, którego organizatorami byli nauczyciele języka angielskiego - Arleta Granowska, Ewa Szczepaniak oraz Anna Popiela. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kcyni, Olszewce, Sadkach, Występie, Paterku, Potulicach, Witosławiu, Kosowie, Kowalewie, Mroczy oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie, a także z naszej szkoły. Uczestników i opiekunów powitała prowadząca wydarzenie Pani Arleta Granowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 - Pan Tomasz Rompalski, który również pogratulował i wręczył nagrody zwycięzcom.

Poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy i niełatwo jest jury, składającemu się z nauczycieli przybyłych na konkurs, oceniać uczestników. Jednak zwycięzcy musieli zostać wyłonieni i są to:

Martyna Cieślikiewicz ze Szkoły Podstawowej w Paterku, zajmując I miejsce po raz trzeci w historii konkursu (obecnie powiatowego a wcześniej gminnego),

II miejsce - Stanisław Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej w Kcyni,

III miejsce - Maja Michałek ze Szkoły Podstawowej w Paterku,

Wyróżnienia zdobyły Weronika Piotrowska ze Szkoły Podstawowej w Potulicach oraz Weronika Muszyńska ze Szkoły Podstawowej w Mroczy.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zaangażowanie, opiekunom za przygotowanie swoich podopiecznych oraz zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.