Trzecie miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym
30.05.2017 SP4 Nakło n.Not. 524

W tym roku szkolnym troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w wojewódzkim konkursie matematycznym dla klas VI szkoły podstawowej  "Liga Zadaniowa".

Konkurs ten składa się z trzech etapów, organizowany jest przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Urząd Miasta Toruń Wydział Edukacji oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Uczennica klasy VI c ,Katarzyna Świerczyńska świetnie wypadła w konkursie - zajęła III miejsce.

Gratuluję!

M.Nowak